O mně

Roman STANĚK - certifikovaný realitní makléř

Práce v realitách mě vždycky moc lákala, až mě oslovila konkrétní nabídka realitní kanceláře RE/MAX 4 You. Po prvních pár dnech jsem věděl, že v této partě skvělých lidí si dokážu představit sdílet každodenní pracovní život.

Vždycky jsem chtěl pracovat pro špičkovou značku v oboru a to RE/MAX zaručeně je.

Dříve jsem pracoval skoro třicet let v obchodu a v současné době ještě pracuji v rodinném penzionu v Jižních Čechách. Veškeré mé obchodní zkušenosti a komunikaci s lidmi dokáži zúročit v oboru realit.

Chci být nápomocen všem mým klientům, plnit jejich sny o spokojeném a klidném bydlení. Tato práce mě baví pro její různorodost, každý den potkávám nové klienty, kteří se později stanou mými kamarády a přáteli.

Budu moc rád, když i Vy se na mne obrátíte a já Vám pomohu přeměnit Vaše sny o dokonalém bydlení ve skutečnost. Věřte, že pro to udělám vše co bude v mých silách.

 

Ve volném čase se věnuji sportu, kolo, tenis, fitness a hlavně hokej je pro mě sport číslo jedna.

 

Tak pojďme se do toho společně vrhnout. Těším se na setkání s Vámi

 

FÉROVOST

Při jednání se mnou si můžete být jistí mou naprostou férovostí. Snažím se svým klientům vždy ve všem vyhovět, dbám ale i na spokojenost potenciálních zájemců.

UPŘÍMNOST

S každým jednám narovinu. Chcete vědět všechna plus a mínus nemovitosti? Nic vám nezatajím. Navrhujete přemrštěnou cenu? Vysvětlím vám, kolik je reálné za vaši nemovitost dostat. Nečekejte ode mě žádné finty a triky. Říkám vždy věci tak, jak ve skutečnosti jsou.

SKVĚLÉ VYJEDNÁVÁNÍ

Vím, jakou cenu je reálné za nemovitost získat. O každém domě i bytě, který mi někdo svěří, vím veškeré informace a dokážu se o ně opřít při vyjednávání. Pokud vím, že nemovitost za to opravdu stojí, vrhnu se do vyjednávání po hlavě.

VÝŘEČNOST PRAVÉHO OBCHODNÍKA

Za roky praxe už mám dokonale zvládnuté umění konverzace a obchodu. Při každém jednání se snažím vytvářet přátelskou, ale také vždy profesionální atmosféru. Svou přirozeně výřečnou povahu ve svém povolání zúročím dokonale.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP A TRPĚLIVOST

V neposlední řadě se pak vždy snažím mít pro své klienty pochopení.  Ke každému svému zákazníkovi i potenciálnímu zájemci o nemovitost mám zcela individuální přístup. Respektuji přitom pracovní nasazení, osobní potřeby i preference každého, s kým jednám. Chápu, že prodej i koupě nemovitosti jsou události hodně náročné na emoce, a dokážu se tomu plně přizpůsobit.

 

Chcete mi svou nemovitost svěřit i vy ?

*
*
*
*
phone: fname: lname: fullname: