O mně

Roman STANĚK - certifikovaný realitní makléř

Práce v realitách mě vždycky moc lákala, až mě oslovila konkrétní nabídka realitní kanceláře RE/MAX 4 You. Po prvních pár dnech jsem věděl, že v této partě skvělých lidí si dokážu představit sdílet každodenní pracovní život.

Vždycky jsem chtěl pracovat pro špičkovou značku v oboru a to RE/MAX zaručeně je.

Dříve jsem pracoval skoro třicet let v obchodu a v současné době ještě pracuji v rodinném penzionu v Jižních Čechách. Veškeré mé obchodní zkušenosti a komunikaci s lidmi dokáži zúročit v oboru realit.

Chci být nápomocen všem mým klientům, plnit jejich sny o spokojeném a klidném bydlení. Tato práce mě baví pro její různorodost, každý den potkávám nové klienty, kteří se později stanou mými kamarády a přáteli.

Budu moc rád, když i Vy se na mne obrátíte a já Vám pomohu přeměnit Vaše sny o dokonalém bydlení ve skutečnost. Věřte, že pro to udělám vše co bude v mých silách.

Ve volném čase se věnuji sportu, kolo, tenis, fitness a hlavně hokej je pro mě sport číslo jedna.

Tak pojďme se do toho společně vrhnout. Těším se na setkání s Vámi

Hodnocení makléře

Hodnocení makléřeHodnocení makléře

Hodnocení makléřeHodnocení makléře

FÉROVOST

Při jednání se mnou si můžete být jistí mou naprostou férovostí. Snažím se svým klientům vždy ve všem vyhovět, dbám ale i na spokojenost potenciálních zájemců.

UPŘÍMNOST

S každým jednám narovinu. Chcete vědět všechna plus a mínus nemovitosti? Nic vám nezatajím. Navrhujete přemrštěnou cenu? Vysvětlím vám, kolik je reálné za vaši nemovitost dostat. Nečekejte ode mě žádné finty a triky. Říkám vždy věci tak, jak ve skutečnosti jsou.

SKVĚLÉ VYJEDNÁVÁNÍ

Vím, jakou cenu je reálné za nemovitost získat. O každém domě i bytě, který mi někdo svěří, vím veškeré informace a dokážu se o ně opřít při vyjednávání. Pokud vím, že nemovitost za to opravdu stojí, vrhnu se do vyjednávání po hlavě.

VÝŘEČNOST PRAVÉHO OBCHODNÍKA

Za roky praxe už mám dokonale zvládnuté umění konverzace a obchodu. Při každém jednání se snažím vytvářet přátelskou, ale také vždy profesionální atmosféru. Svou přirozeně výřečnou povahu ve svém povolání zúročím dokonale.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP A TRPĚLIVOST

V neposlední řadě se pak vždy snažím mít pro své klienty pochopení.  Ke každému svému zákazníkovi i potenciálnímu zájemci o nemovitost mám zcela individuální přístup. Respektuji přitom pracovní nasazení, osobní potřeby i preference každého, s kým jednám. Chápu, že prodej i koupě nemovitosti jsou události hodně náročné na emoce, a dokážu se tomu plně přizpůsobit.

 

Chcete mi svou nemovitost svěřit i vy?

*
*
*
fullname: email: lname: