No a jak u mě probíhá proces celého prodeje?

 

PRVNÍ INFORMATIVNÍ SCHŮZKA S KLIENTEM

Na naší první schůzce se seznámíme, probereme o jakou nemovitost se jedná. Na řadu přijdou i dispozice nemovitosti, její stav, stejně tak cena, vaše požadavky a tak podobně. První schůzka je nezávazná a domlouvají se na ní především podmínky naší možné další spolupráce.

PODPIS SMLOUVY

Naše druhá schůzka už bude oficiálnější. Domluvíme si konkrétní postup spolupráce a její podmínky. Naši společnou dohodu pak potvrdíme podpisem zprostředkovatelské smlouvy, která je nutnou součástí naší exkluzivní spolupráce.

PŘEDSTAVENÍ NEMOVITOSTI A JEJÍ NAFOCENÍ

Pak bude následovat naše schůzka přímo na místě, v bytě, domě, na pozemku nebo i v garáži. Vaši nemovitost si pečlivě nafotíme nebo natočíme videoprohlídku pomocí dronu. Právě fotografie a video totiž udělají na potenciální zájemce největší dojem, mají obrovský vliv na to, jestli člověk vaši nemovitost koupí nebo ne.

INZERCE A PROHLÍDKY

Inzerát s nabídkou pak vyvěsím na své webové stránky, stejně jako na největší české realitní servery. Rozešleme pomocí internetových kampaní a propagujeme na sociálních sítích. Se zájemci budu aktivně komunikovat a pokusím se co nejdříve domluvit osobní prohlídku. Na prohlídce pak zájemcům nemovitost ukáži a zodpovím na veškeré možné dotazy.

KUPNÍ SMLOUVA A ADVOKÁTNÍ ÚSCHOVA

Pokud budou prohlídky úspěšné, nezbývá než obchod pomalu ukončit. V případě, že však o nemovitost má zájem několik zájemců, postupuji pomocí ,,nabídkových formulářů'', které každému zájemci rozdám na prohlídce. Následně pak s Vámi vybereme vhodného kupujícího, kterému nemovitost prodáme. Zajistím vám kvalitně sepsanou kupní smlouvu a veškerý právní servis.

PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI

Po podpisu kupní smlouvy a vkladu do katastru nemovitosti dojde k samotnému předání nemovitosti. Tady se podepisuje i předávací protokol, kde je jasný reálný stav nemovitosti, a který slouží i jako podklad pro přepis energií.

DAŇ Z NABYTÍ NEMOVITOSTI A POPRODEJNÍ SERVIS

Od roku 2020 je daň z nabytí nemovitých věcí ZRUŠENA. Budete potřebovat pomoci s vyplněním jakýchkoliv poprodejních dokumentů? Jsem tady pro vás. Budete mít nějaké otázky z realitní oblasti i po ukončení našeho obchodu? Určitě vám je moc rád zodpovím. Neváhejte mě kontaktovat a najdeme společné řešení.