Služby, které vám mohu nabídnout...

Kromě klasického prodeje a pronájmu nemovitostí vám můžu pomoci také v řadě jiných věcí.

Spolehnout se na mě můžete zejména v těchto oblastech:

PRODEJ

Chcete svou nemovitost prodat rychle, bez starostí a za co možná nejvyšší cenu? Se mnou se rozhodně nespálíte. Postarám se o vše od naší první schůzky, přes inzerování nemovitosti a osobní prohlídky až po finální podpis smluv a zaplacení částky.

PRONÁJEM

Pronajímat nemovitost na vlastní pěst může být pořádný stres. Se mnou ale zvládnete všechno hladce. Osobně zájemce o pronájem prověřím, takže budete mít jistotu včasného placení nájmu i slušného chování a ohleduplnosti k nemovitosti a jejímu zařízení.

KOUPĚ

Chcete koupit dům nebo byt, ale žádná k dosud zveřejněných nabídek na internetu vás nezaujala? Najdu vám to pravé bydlení pro vás i vaši rodinu. Společně probereme vaše představy a pokusíme se najít dokonalé řešení. Netrapte se zbytečně věčným pročítáním internetových nabídek, jde to i jednoduše.

ŠTÍTEK PENB

Věděli jste, že při prodeji i pronájmu musíte předkládat platný průkaz energetické náročnosti budovy, neboli štítek PENB? Zájemcům a případným kupců ukazuje, jaká je spotřeba veškerých energií v nemovitosti. Pomůžu vám štítek PENB získat. Najdu pro vás odborníka, který stavbu zhodnotí a průkaz vám vydá.

FINANCOVÁNÍ NEMOVITOSTI

Našli jste nemovitost snů, ale stojí více, než máte naspořeno? Už vás nebaví platit nájem a chcete se stěhovat do vlastního? Specializuji se i na finanční poradenství, takže vám mohu pomoci s financováním třeba pomocí hypotéky.

ODHAD TRŽNÍ CENY NEMOVITOSTI

Pokud chcete prodat nemovitost, musíte mít jasnou představu o její ceně. Cenové mapy nebo porovnávání s podobnými nemovitostmi je velice často zavádějící. Díky letům své praxe vám mohu tržní cenu nemovitosti odhadnout s co největší přesností.

 

 

 

Chcete zdarma odhad Vaší nemovitosti?

*
*
*
email: fullname: lname: